EkosolFarm Avrasyanın En Büyük Tarım Fuarında

 
2008 yılndan bu yana Solucan Gübresi ve Vermikültür çalışmaları ile Türkiye’de Solucan Gübresi’nin tanınırlığını ve kullanımını arttırmayı misyon edinmiş olan Ekosol Tarım A.Ş. bu sene 15’incisi düzenlenen Avrasya’nın en büyük Tarım Fuarı Growtech 2015’in katılımcısı.
02-05 Aralık 2015 tarihleri arasında Antalya Expo Center’da düzenlenecek olan fuara 74 ülkeden 80 binden fazla katılımcının katılması planlanıyor.
5 senedir Growtech Fuarında yer alan ve Türkiye’nin en büyük Solucan Gübresi üretim kapasitesine sahip kuruluşu olan Ekosol Tarım A.Ş. Growtech 2015 standında katılımcılar, Katı ve Sıvı formda EkosolFarm %100 Organik Solucan Gübresi®, Evsel Organik Atıklar Geri Dönüşüm Ünitesi EkosolFarm KompostBox® ve yarının organikçileri için EkosolKids® Sebze ve Çiçek Bahçesi ürünleri hakkında bilgilendirilecek ve fuara özel fiyatlarla satış gerçekleştirilebilecek.
Fuara katılım için ücretsiz online davetiyeye aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:

 

www.ekosol.com.tr
 
 

TAGS: SOLUCAN GÜBRESİ, EKOSOL, EKOSOFARM, BURÇİN KARABABA, VERMİCOMPOST, ORGANİK GÜBRE,  SOLUCAN GÜBRESİ, SOLUCAN GÜBRESİ ÜRETİM TESİSİ, SOLUCAN GÜBRESİ NASIL ÜRETİLİR, SOLUCAN GÜBRESİ TESİSİSİ, ORGANİK GÜBRE ÜRETİMİ, SOLUCANLAR NE YER, EİSENİA FOETİDA, KIRMIZI KALİFORNİYA SOLUCANI, SOLUCAN ÜRETİMİ, SOLUCAN GÜBRESİ ÜRETİMİ, SOLUCAN GÜBRESİ FİYATI, KIRMIZI SOLUCAN GÜBRESİ

 

Yorum bırakın

Scroll to Top
WhatsApp WhatsApp