Solucan Gübresi Topraksız Tarim

Topraksız Tarım EkosolFarm Solucan Gübresi Uygulama Sonuçları

SOLUCAN GÜBRESİ TOPRAKSIZ TARIM EKOSOLFARM UYGULAMASI

 

Topraksız Tarım Solucan GübresiTopraksız Tarım ile Hindistan Cevizi Kabuğu içerisinde Salatalık üreticiliğinde EkosolFarm Solucan Gübresi

Topraksız Tarım ile Hindistan Cevizi Kabuğu içerisinde Salatalık üreticiliği yapan müşterimiz Taner Kuruner, EkosolFarm Sıvı Solucan Gübresi uygulama sonuçlarını paylaştı.
5 Ton suya 2 Litre EkosolFarm Sıvı Solucan Gübresi ekleyerek ilk uygulamayı damla sulamadan yaptıklarını belirten Taner Bey, damlama uygulaması sonrasında yapraktan da Ekosolfarm Sıvı Solucan Gübresi uygulaması yaptıklarını belirtti.

“NORMALDE 25 GÜN SONRA HASAT ALMAMIZ LAZIMKEN BİZ 10 GÜNDE HASAT ALMAYA BAŞLADIK.”

Sonuç olarak 2 kat daha hızlı ürün aldıklarını, bitki gelişiminin çok güzel olduğunu, meyvelerin tadının mükemmel olduğunu belirten Taner Bey, mantari hastalık dışında ne kırmızı örümcek ne de başka bir hastalık yaşanmadığını ifade etti. Bitkilerinde hastalık yaşanmamasının EkosolFarm Solucan Gübresi içeriğindeki enzimlerden kaynaklı olduğunu belirtti.

TOPRAKSIZ TARIMDA İLAÇ ATMAMAK MÜMKÜN DEĞİL

Taner Bey, “Normal şartlar altında ilaç atmamak mümkün değil!” diyerek, ilaç giderlerinin de neredeyse sıfır olduğunu ifade etti.
10-15 gün ara ile 2 defa damla sulamadan 1 kez de yapraktan uygulama yaptıklarını belirten Taner Bey, EkosolFarm Solucan Gübresi’ni damla sulamadan ilk uygulamasınını ertesi günü çiçeklenmede çok ciddi artış gözlemlediğiniz ifade etti.
 

 

 

 

Solucan Gübresi  ve Fiyatları için Tıklayınız.
Soluca Gübresi Satış EkosolShop
               Solucan Gübresi Satış EkosolShop

Daha Fazlası için tıklayınız:
Kırmızı Kaliforniya Solucanı / Eisenia Foetida
Solucan Gübresi Hakkında Bilgiler
Solucan Gübresi Satışı
EkosolFarm Ürünler
Solucan Gübresi Üretim Ünitesi
Belgelerimiz

Yorum bırakın

Scroll to Top
WhatsApp WhatsApp