organik gübre bagcılık

Üzüm Bağlarında Solucan Gübresi Uygulama

ÜZÜM BAĞLARINDA SOLUCAN GÜBRESİ

Bağcılıkta katı ve sıvı solucan gübresi kullanım dozu dönüme ne kadar uygulanır? Fiyatlandırması nasıldır?

EKOSOLÜN CEVABI:

Ali Bey Merhaba,

Öncelikle Ekosol ve EkosolFarm Organik %100 Solucan Gübresi®ne göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz.

EkosolFarm Solucan Gübresi ürünlerimizin üretim yeri Manisa Saruhanlı ilçesi olduğu için, özellikle bölgemiz başta olmak üzere, tüm Türkiye’de her çeşit üzüm üreticiliğinde ürünlerimiz yoğunlukla kullanılmaktadır.

Özellikle kış aylarında katı formda EkosolFarm Solucan Gübresi ürünümüz kış gübresi olarak, bağlarda soğuğun etkilerinden korunmak, toprağı düzenlemek ve bağları bahara hazırlamak için kullanılmaktadır.

İlkbaharda ise gözlerin uyanışıyla birlikte, bağların sağlıklı gelişimi, hastalıklara karşı direnci, verim, aroma, raf ömrü artışı için sıvı formda EkosolFarm Solucan Gübresi uygulaması yapılmaktadır.

Bölgemizde üretim yapan örnek çiftçimizin, ürünlerimizin kullanımından sonra tecrübelerini anlattığı videomuzu aşağıdaki linkten izlemeniz, size fikir vermesi açısından, çok yardımcı olacaktır.

ÜZÜM BAĞLARINDA KATI FORMDA EKOSOLFARM SOLUCAN GÜBRESİ KULLANIMI:

Yeni Dikimlerde: Dikim esnasında fidan çukuruna, kök ile temas edecek şekilde asma başına 1,5 kg. uygulanır.

Var olan bağlarınızda, kış gübresi olarak, her sıraya 15-20 cm. derinliğinde çizi açarak, asma başı 1-2 kg. gelecek şekilde uygulanıp, üzeri tekrar toprakla kapatılır.

ÜZÜM BAĞLARINDA SIVI FORMDA EKOSOLFARM SOLUCAN GÜBRESİ KULLANIMI:

Ayrıntılı Bilgi: https://www.ekosol.net/bilgiler/kullanim-miktarlari-ve-oneriler

Hangi bölgede, ne büyüklükte bir arazide, hangi cins bağcılık yaptığınızı, iletişim bilgilerinizle birlikte bu maili yanıtlayarak iletebilirseniz, uzman ziraat mühendisi arkadaşlarımız memnuniyetle sizi arayarak, hem uygulama zaman ve miktarları hem de fabrika satış fiyatlarımız konusunda gerekli bilgilendirmeleri yapacaklardır.

Bize her türlü soru, görüş ve önerinizde bu maili yanıtlayarak ya da imzamızda bulunan iletişim numaralarımız aracılığıyla ulaşabileceğinizi hatırlatır,
Ekosol ve EkosolFarm Organik %100 Solucan Gübresi®ne göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz.
 
Saygılarımızla,

Ekosol Tarım A.Ş. Müşteri Hizmetleri

 
Ekosol Tarım ve Hayvancılık A.Ş.
Tel  : 0236 606 06 10 / 0236 364 15 15
Fax : 0236 364 16 16
Scroll to Top
WhatsApp WhatsApp