EkosolFarm KompostBox

Solucan Gübresi Üretimine Başlamak İstiyorum

Solucan Gübresi Üretimine Başlamak İstiyorum

Merhabalar. Antalyadaki growtech fuarında burcin hanımla tanışma fırsatım olmuştu ziraat fakültesinden mezun olup antalya ya iş basvurusu için gitmiştim. Ve hedefim memleketim siirtte her yönü ile ekosol gibi kaliteli solucan gübresi üretmek. Burcin hanim ile çok sıcak ve samimi bir sohbetimiz oldu ve ben bu işe başlamak istiyorum.yardimci olmanız temennisiyle. teşekkür ederim.

Mehmet – Siirt


 1. Mehmet Bey Merhaba,
  Size tavsiyemiz, ilk etapta EkosolFarm KompostBox® Solucan Evi ve 500 Adet Solucan ile amatör olarak ev veya işyerinizde ki Evsel Organik Mutfak Atıklarınızı değerlendirerek, yüksek verimli Organik Solucan Gübresine çevirmekle işe başlayabilirsiniz. Aşağıdaki linkte Solucan Gübresi Üretim Ünitemize ait tüm detaylı bilgiler ve kullanım kılavuzumuzu bulabilirsiniz:
  https://www.ekosol.net/evlerde-kompost-uretimi

  Bu üniteyi önermekteki amacımız, sizin çok yüksek rakamlarda solucan temini etmeden önce minimum seviyede solucana sahip olmanız ve bu süreçleri yaşayarak gözlemlemeniz ve tecrübe kazanmanız. Bu mucizevi canlılarla ilk tanışmanızla ve onlarla birlikte bu üretim sürecine başlamakla edineceğiniz tecrübeye başka hiç bir şekilde sahip olamazsınız.

   

   

  EkosolFarm KompostBox® Solucan Evi ile birlikte size gönderilecek detaylı kullanım kılavuzunda evsel organik mutfak atıkları ile solucan gübresi üretmek için gerekli tüm bilgiler mevcuttur.
  Bu sayede, diğer yandan da solucanları gözlemleme, davranışlarını ve yaşamlarını sürdürme konularında tecrübe edinebilirsiniz.

  Bu süreç içerisinde elde ettiğiniz gübreyi bahçenizde veya tarlanızda kullanabilir, ünite ve solucan sayısını arttırarak daha fazla gübre elde edip çevrenizde pazar payı elde edebilirsiniz..

  Konu ile ilgili detaylı bilgi ve her türlü soru, görüş ve talebiniz için bize imzamız da bulunan iletişim adreslerimiz aracılığıyla ulaşabileceğinizi hatırlatır,

  Mutlu ve sağlıklı günler dileriz

  Ekosol ve EkosolFarm %100 Organik Solucan Gübresi®ne göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Ekosol Tarım A.Ş. Müşteri Hizmetleri
  Tel: 0236 364 15 15
  Fax : 0236 364 16 16
  http://www.ekosol.com.tr
  shop.ekosol.com.tr

Scroll to Top
WhatsApp WhatsApp