Solucan Gübresi Sebze-Meyve Uygulama Sonuçları

ekosolfarm-solucan-gubresi-garnul-25-kg
Türkiye’nin en büyük Solucan Gübresi üretim kuruluşu Ekosol Tarım‘ın
EkosolFarm %100 Solucan Gübresi uygulama ve kullanım sonuçları.
Patatesten çileğe, kirazdan cevize, Sıvı ve Granül (Katı) formda EkosolFarm %100 Solucan Gübresi  uygulaması yapılmış tarla ve bahçelerden  örnekler.
EkosolFarm %100 Solucan Gübresi, sebze-meyve baçelerinden seralara, Türkiye’nin tüm bölgelerinde çiftçinin yüzünü güldürmeye, verim arttırmaya, bitkileri solucanlardan gelen doğal etki ile güçlendirmeye devam ediyor.
 
[supsystic-gallery id=6]
 
 

2 thoughts on “Solucan Gübresi Sebze-Meyve Uygulama Sonuçları”

 1. Merhaba, genelde sıvıya odaklandığınzı gözlemliyorum. Acaba katının sebzelerde ve özellikle de fındıktaki etkisi nedir? Hızlı cevap için mi sıvı uygulaması yapıyorsunuz daha cok? Sürekli sıvı satılacaksa üretitğimiz katıyı kullanamayacak mıyız? bilgi verirseniz seviniriz.
  iyi çalışmalar..

  1. Cihat Bey Merhaba,
   Ekosol Tarım ve Hayvancılık A.Ş. EkosolFarm Solucan Gübresinin hem sıvı hem katı formunun üretimini ve satışını yapmaktadır. Bitki çeşidine göre, üreticinin beklentisine göre bizler ürün önerisinde bulunuyoruz.
   Şirketimizin sıvıya odaklanması gibi bir şey söz konusu değil. Müşterilerimizin isteklerine göre yön vermeye çalışıyoruz.
   Örtü altı yani sera değilse Salatalık gibi tarla bitkilerine EkosolFarm Sıvı Solucan Gübresi öneriyoruz. Toprağını ıslah etmek isteyen veya yeni dikim fidan varsa muhakkak EkosolFarm Katı (Granül) Solucan Gübresi kullandırıyoruz. Ciddi verim artışı istiyorsa ve aynı zamanda hem katı hem sıvı kullandırıyoruz. Yalnızca verime odaklı ve düşük maliyet ile sezonu verimli çıkartmayı düşünüyorsa toprak ıslahı istemiyorsa sıvı kullandırıyoruz.
   Şirket olarak üreticimizin isteklerine göre ve ihtiyaçları doğrultusunda hareket etmek zorundayız. Doğrusunun bu olduğu kanaatindeyim. ,
   İyi Çalışmalar.
   Burçin KARABABA
   Genel Müdür
   Ekosol Tarım ve Hayvancılık A.Ş.
   Tel : 0236 364 15 15
   Fax : 0236 364 16 16
   http://www.ekosol.com.tr
   shop.ekosol.com.tr

Yorum bırakın

Scroll to Top
WhatsApp WhatsApp