Jalapeno ve Cherry Biberde EkosolFarm Sıvı Solucan Gübresi Uygulama Sonuçları

Jalapeno ve Cherry Biberde EkosolFarm %100 Organik Sıvı Solucan Gübresi uygulaması sonrasında alınan sonuçlar.

Jalapeno Biber,  Cherry Biber yetiştiriciliğinde, yapraktan ve kökten EkosolFarm %100 Organik Sıvı Solucan Gübresi® uygulaması.
 
250 Lt suya 1,5 Lt EkosolFarm Sıvı Solucan Gübresi® uygulanmış. Aynı anda hem kök bölgesine hem de yapraktan uygulama yapılmıştır.
Bahçe: Manisa, Saruhanlı, Kemiklidere
 
 

 
 
 

Jalapeno ve Cherry Biberde EkosolFarm Sıvı Solucan Gübresi -1 Jalapeno ve Cherry Biberde EkosolFarm Sıvı Solucan Gübresi -2 Jalapeno ve Cherry Biberde EkosolFarm Sıvı Solucan Gübresi -3 Jalapeno ve Cherry Biberde EkosolFarm Sıvı Solucan Gübresi -4 Jalapeno ve Cherry Biberde EkosolFarm Sıvı Solucan Gübresi -5 Jalapeno ve Cherry Biberde EkosolFarm Sıvı Solucan Gübresi -5 Jalapeno ve Cherry Biberde EkosolFarm Sıvı Solucan Gübresi -6 Jalapeno ve Cherry Biberde EkosolFarm Sıvı Solucan Gübresi -7 Jalapeno ve Cherry Biberde EkosolFarm Sıvı Solucan Gübresi -8 Jalapeno ve Cherry Biberde EkosolFarm Sıvı Solucan Gübresi -9 Jalapeno ve Cherry Biberde EkosolFarm Sıvı Solucan Gübresi -10 Jalapeno ve Cherry Biberde EkosolFarm Sıvı Solucan Gübresi -11 Jalapeno ve Cherry Biberde EkosolFarm Sıvı Solucan Gübresi -12 Jalapeno ve Cherry Biberde EkosolFarm Sıvı Solucan Gübresi -13

Yorum bırakın

Scroll to Top
WhatsApp WhatsApp