EkosolFarm Solucan Evi ile Kendi Solucan Gübrenizi Üretin!

solucan evi

 

EkosolFarm KompostBox Solucan Evi ile evinizde, işyerinizde organik atıklarla kendi solucan gübrenizi kendiniz üretebilirsiniz.

EkosolFarm KompostBox Solucan Evi, Eisenia Foetida Kırmızı Kaliforniya Solucanlarının asgari yaşam koşullarını sağlayan bir ünitedir.

Solucan Gübresi üretimi için özel tasarlanmış bu ünite sayesinde, solucan gübresi üretmek için gerekli tüm aşamaları gözlemleyebileceksiniz.

Ayrıntılı Bilgi için tıklayınız.

 

 

 

Minimum 500 Adet Eisenia Foetida Kırmızı Kaliforniya Solucanı ile birlikte solucan gübresi üretmeye evinizde, balkonunuzda, terasınızda başlayabilir, bu mucizevi canlıların organik atıklarınızı nasıl yüksek kaliteli, Solucan Gübresine dönüştürdüklerini gözlemleyebilirsiniz.

Bu sayede, yerinde ve tam geri dönüşüm felsefesi ile organik atıklarınızı evinizde, bahçenizde yetiştirdiğiniz tüm çiçekli ve yapraklı bitkilerinizde kullanılabileceğiniz yüksek kaliteli organik gübreye dönüştürebilirsiniz.

Evlerde Solucan Gübresi Üretmek için detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

EkosolFarm KompostBox Solucan Evi Ayrıntılı Kullanım Kılavuzu için tıklayınız.

solucan evi

Solucan Gübresi Üretim Tesisi Kurmak İsteyenler;

EkosolFarm KompostBox solucan evi

 

Size tavsiyemiz,
ilk etapta EkosolFarm KompostBox® ve 500 Adet Solucan ile amatör olarak ev veya işyerinizde ki Evsel Organik Mutfak  Atıklarınızı değerlendirerek yüksek verimli Organik Solucan Gübresine çevirmekle işe başlayabilirsiniz. https://www.ekosol.net/evlerde-kompost-uretimi

Bu üniteyi tavsiye etmekteki amacımız sizin çok yüksek rakamlarda solucan temini etmeden önce minimum seviyede solucana sahip olmanız ve bu  süreçleri yaşayarak gözlemlemeniz, tecrübe kazanmanız.

 

EkosolFarm KompostBox Solucan Evi  ile birlikte size gönderilecek detaylı kullanım kılavuzunda evsel organik mutfak atiklari ile solucan gübresi üretmek icin gerekli tüm bilgiler mevcut.

Bu sayede, diğer yandan da solucanları gözlemleme, davranışlarını ve yaşamlarını sürdürme konularında tecrübe edinebilirsiniz

Bu süreç içerisinde elde ettiğiniz gübreyi bahçenizde veya tarlanızda kullanabilir, ünite ve solucan sayısını arttırarak daha fazla gübre elde edip çevrenizde pazar payı elde edebilirsiniz.

EkosolFarm KompostBox Solucan Evi Fiyatları için tıklayınız

Scroll to Top
WhatsApp WhatsApp