Solucan Gübresi ile Bitki Üretim Seti

Yarının Organikçilerine Solucan Gübresi ile bitki üretim seti.

Ekosolkids Mini Sera içerisinde, meyve, sebze üretmek için tohum, gübre ve tüm bilgiler.

EkosoKids-Banner

 

EKOSOLKIDS GREENHOUSE®

EkosolKids Package

 

 

Yarının organik bahçıvanları için tasarlanan EkosolKids Sebze ve Çiçek Bahçesi® içeriğinde sebze ve çiçek yetiştirmek için gerekli tüm ürünleri bir arada bulunduran bir settir.

EkosolKids Sebze ve Çiçek Bahçesi® sayesinde çocuklar tohumdan fide elde etme sorumluluğunu bir hobi olarak eğlenerek öğrenecek ve organik yaşam zincirinin en minik halkasına kendi yetiştirdikleri sebze ve meyvelerle tanıklık edecekler.

Tamamen organik olduğu için, hiç bir kimyasal takviye içermeyen, özel olarak formülize edilmiş EkosolFarm Büyüten Mix® karışımı ile ortalama iki hafta içerisinde sebze ve meyve filizi yetiştirebileceksiniz.

Paket içeriğinde verilen EkosolFarm Büyüten Mix®, sebze ve çiçek tohumları ve detaylı uygulama kılavuzuyla, çocuklarınız kendi bahçesini kendisi oluşturabilecekler.

 

EkosolFarm Büyüten Mix® içeriğinde bulunan EkosolFarm Organik %100 Solucan Gübresi®, üretim esnasında tamamen geri dönüşümü esas alan, çevreye duyarlı, toprağa saygılı bir üründür.

Paket İçindekiler: EkosolKids Çocuk Serası, Tohum Paketleri, Bitki besleyici EkosolFarm Büyüten Mix® , Fide Kapları, Fide Çubukları, Detaylı Kullanım Kılavuzu, Genç Organikçinin Takvimi. Tohumlar: Buğday Çimi Tohumu, Taze Fasülye Tohumu, Domates Tohumu, Yeşil Biber Tohumu, Mevsim Çiçekleri Tohumu.

EkosolKids® Banner

   EkosolKids Package

EkosolKids Mini Sera Kullanım Kılavuzlari

 

 

 

EKOSOLKIDS GREENHOUSE® Detaylı Kullanım Kılavuzu

 

 

 

 

 

 

 

Sipariş Vermek için TIKLAYINIZEkosolShop

 

 

Scroll to Top
WhatsApp WhatsApp