Solucan Gübresi Üretim Eğitimi Seminerleri

Organik Solucan Gübresi nedir? Solucan Gübresi nasıl üretilir? Solucan Gübresi üretim tesisi nasıl kurulur?

Organik Solucan Gübresi Üretimi ile ilgili tüm detayların paylaşıldığı solucan gübresi üretim eğitim seminerlerimize davetlisiniz.

Önemli Bigilendirme: Seminerlerimiz, ülkemizde ve tüm dünyada yaşanan COVID-19-Koronavirüs salgını sebebiyle, ekibimizin ve çevremizin sağlığı göz önünde bulundurularak ileriki bir tarihe ertelenmiştir.

Ekosol Tarım ve Hayvancılık A.Ş. olarak, 2005 yılından bu yana ülkemiz tarım arazilerinde, orantısız kimyasal ürünler kullanımından kaynaklı, vasıflarını artık neredeyse yitirmiş topraklarımızın ıslahını sağlama ve çiftçimizin verim artışı sağlayıp, daha sağlıklı ve bol kazançlı ürünler yetiştirebilmesi için, böylesine mucizevi organik bir gübreyi, Solucan Gübresi’ni çiftçimizle, üreticimizle tanıştırmayı misyon edindik.

Ekosol Tarım EkosolFarm Ürünleri Manisa Fabriksı

Ekosol Tarım ve Hayvancılık A.Ş. olarak, tarım arazilerinde Organik Solucan Gübresi’nin tüm tarım kültürlerinde sonsuz faydalarını anlatıp, kullanımını yaygınlaştırmaya çalışırken, öte yandan da Solucan Gübresi Üretimi ile ilgilenen girişimcilere kaynağından doğru bilgi paylaşımını sağlamayı amaçladık.

Bu misyondan yola çıkarak, web sayfalarımızda konu ile ilgili bilgilendirme makaleleri, EkosolFarm YouTube sayfalarımızda bilgilendirme videoları yayınlarken, EkosolBlog sayfalarımızda sıkça sorulan sorulara yanıtlar vermeye, her iletişim talebinde bilgilerimizi, bildiklerimizi tüm şeffaflığımızla paylaşmaya çalıştık.

Buna rağmen maalesef son yıllarda internet üzerinde organik Solucan Gübresi Üretimi ile ilgili büyük bilgi kirliliği

oluştuğu ve bu yanlış bilgilendirmeler sonucu çok sayıda girişimcinin zarar gördüğünü üzülerek takip etmekteyiz.

Solucan Gübresi Uretim Semineri

Bu sebeple Ekosol Tarım Manisa Fabrikasında, Solucan Gübresi Üretimi ile ciddi olarak ilgilenenlere, Solucan Gübresi Üretim Tesisi açmak ile ilgilenen girişimcilere
Katı Formda Solucan Gübresi Üretim Eğitimi Seminerleri düzenlemeye başladık.

Her ayın önceden belirlenmiş bir cumartesi günü, konunun uzmanlarınca Katı Formda Solucan Gübresi üretim süreçlerini hem teorik olarak hem de Ekosol Tarım Manisa Tesislerindeki üretim alanlarımızı gezdirerek pratikte nasıl bir üretim sürecimiz olduğunu, Amerika Tarım Bakalığı Standartlarında nasıl solucan gübresi üretim tesisi kurulabileceğini tüm detaylarıyla Solucan Gübresi Üretim Eğitimi Seminerlerinde ziyaretçilerimize aktarmaktayız.

Organik Solucan Gübresi Üretimi ile ilgili tüm soruların da yanıtlandığı ve indirimli EkosolFarm Solucan Gübresi, KompostBox, KompostUnit ürünlerimizin satışlarının da gerçekleştirildiği seminerlerimizin programı aşağıdaki gibidir.

Solucan Gübresi Üretim Seminerleri, ilan deilen seminer günü sabah 09:00’da başlamakta ve yaklaşık saat 15:00’e kadar sürmektedir.

Solucan Gübresi Üretim Eğitimi Seminer Programı:

Solucan Gübresi Üretim Tesisi Nasıl Kurulur?

Solucan Gübresi Üretimi Nedir?

Solucan Gübresi Üretimi Dünyada Nasıl Başlamıştır?
Solucanlar Nasıl Beslenir? Nasıl Gübre Üretir?
Eisenia Foetida Kırmızı Kaliforniya Solucanlarının Özellikleri Nelerdir?
Solucanlar için Ortam Sağlama

Solucan Gübresi Nasıl Üretilir?

Solucan Gübresi Üretim Tesisi Nasıl kurulmalıdır?
Yığma ve Yerden Bağımsız Üretim Modellerinin farklılıkları.
Sürekli Akış Sitemi avantaj ve dezavantajlar

Solucan Gübresi Üretim Tesisi Nasıl Kurulur?Solucan Gübresi Nedir?

Vermikompost ve Worm Castings (%100 Solucan Gübresi) arasındaki farklar
Solucan Gübresi içeriği nedir?
Toprağa faydaları nelerdir?
Bitkiye faydaları nelerdir?
Ürüne faydaları nelerdir?
Kullanım Miktarları ve Şekilleri Nelerdir?

Solucan Gübresi Üretim Tesisi Nasıl Kurulur?

Solucan Gübresi Üretim tesisi kurarken gerekli asgari ihtiyaçlar nelerdir?
Üretim izin ve belgelerini nasıl ve nerelerden temin edebilirsiniz?
Solucan Gübresi Üretimi tesisi kurulum maliyetleri nelerdir?

Soru ve Cevaplar

Ekosol Tarım A.Ş. Üretim Alanlarını Gezme

Ayrıca bakınız:

EkoSas Sürekli Akış Sistemi Broşür
Ekosol Tarım Sürekli Akış Sistemleri EKOSAS

Sürekli Akış Sistemi EkoSAS yeni nesil gübre olan Solucan Gübresinin kalite standartlarını sağlamak, solucanların konforlu ve sağlıklı ortamlarda optimum sayıda çoğalmaları için gerekli ve yeter koşulları sağlamak amacı ile üretilmiş, yerden bağımsız otomatik sistemlerdir.

SEMİNER KATILIM KOŞULLARI:

Katı Formda Solucan Gübresi Üretim Seminerlerimize
solucan gübresi üretim eğitimi kuponushop.ekosol.com.tr adresimizden edinebileceğiniz
SOLUCAN GÜBRESİ ÜRETİMİ SEMİNERİ KATILIM KUPONU ile katılabilirsiniz.

SOLUCAN GÜBRESİ ÜRETİM SEMİNERİ KATILIM KUPONU olmadan Ekosol Tarım Solucan Gübresi üretim Seminerlerine katılmak mümkün değildir.

Satın aldığınız Seminer Kuponu ile EkosolFarm ürünlerinde
Kupon Bedeli kadar İNDİRİM kazanacaksınız.

Seminer Katılım Kuponu için tıklayınız: https://shop.ekosol.com.tr/solucan-gubresi-uretimi-seminer-kuponu

Solucan Gübresi Üretimi ÜnitesiÖrneğin,
Solucan Gübresi üretimi ile ilgilenenlere ilk tavsiyemiz olan ve 500 Solucan ile Solucan Gübresi Üretimine başlayabileceğiniz, EkosolFarm KompostBox‘ı internet satış fiyatımız 710 TL yerine
Seminer Katılım Kuponunuz ile 310 TL‘ye alabileceksiniz.

EkosolFarm KompostBox®
+ 500 Eisenia Foetida Kırmızı Kaliforniya Solucanı

EkosolShop Satış Bedeli: 710 TL

Seminer Katılım Kuponu Bedeli: -400 TL

Ödemeniz Gereken Tutar: 310 TL

(Fiyatlarımıza KDV ve Kargo dahildir.)

Solucan Gübresi Üretim Seminerleri Kuponunuzu, internet üzerinden EkosolShop siparişlerinizde veya seminer sonrasında EkosolFarm Manisa Fabrika Satış Mağazamızda İNDİRİM olarak kullanabileceksiniz.

Kupon Bedeli kadar İNDİRİM tüm EkosolFarm ürünlerimizde geçerlidir.

EkosolShop solucan gübresi satış

SOLUCAN GÜBRESİ ÜRETİM EĞİTİM SEMİNERİ KATILIM KUPONU

ŞARTLAR VE KURALLAR

1. Genel

Burada belirtilen koşul ve şartlar, Ekosol Tarım ve Hayvancılık San. Tic. A.Ş. resmi internet satış sitesi EkosolShop (https://shop.ekosol.com.tr) adresinden, sadece internet üzerinden satışa sunulmuş SOLUCAN GÜBRESİ ÜRETİM EĞİTİM SEMİNERİ KATILIM KUPONU için geçerlidir.

SOLUCAN GÜBRESİ ÜRETİM EĞİTİM SEMİNERİ KATILIM KUPONU satın alarak burada belirtilen koşul ve şartları (“Koşul ve Şartlar”) kabul etmiş sayılırsınız. Ekosol Tarım ve Hayvancılık San. Tic. A.Ş. Koşul ve Şartları yorumlama, değiştirme veya iptal etme hakkını saklı tutar.

SOLUCAN GÜBRESİ ÜRETİM EĞİTİM SEMİNERİ Ekosol Tarım ve Hayvancılık A.Ş. tarafından Katı Formda Solucan Gübresi Üretimi üzerine verilen bir eğitim programıdır. Seminer tarihleri Ekosol Tarım ve Hayvancılık A.Ş. tarafından www.ekosol.com.tr adresinden duyurulur. Ekosol Tarım ve Hayvancılık A.Ş. katılıma bağlı olarak Seminer tarihlerinde öncede duyurmak kaydıyla değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

SOLUCAN GÜBRESİ ÜRETİM EĞİTİM SEMİNERİ Ekosol Tarım ve Hayvancılık A.Ş. Manisa fabrikasında düzenlenmektedir. https://www.ekosol.net/iletisim

SOLUCAN GÜBRESİ ÜRETİM EĞİTİM SEMİNERİ KATILIM KUPONU satın almadan seminere katılmak mümkün değildir.

SOLUCAN GÜBRESİ ÜRETİM EĞİTİM SEMİNERİ’ne katılmak için EKOSOLSHOP (https://shop.ekosol.com.tr)  adresinden üyelik sağlanarak SOLUCAN GÜBRESİ ÜRETİM EĞİTİM SEMİNERİ KATILIM KUPONU satın alınabilir.

SOLUCAN GÜBRESİ ÜRETİM EĞİTİM SEMİNERİ KATILIM KUPONU satın alınan tarihten sonra düzenlenecek ilk SOLUCAN GÜBRESİ ÜRETİM EĞİTİM SEMİNERİ için geçerlidir.

SOLUCAN GÜBRESİ ÜRETİM EĞİTİM SEMİNERİ KATILIM KUPONU, Ekosol Tarım ve Hayvancılık San. Tic. A.Ş. resmi internet satış sitesi EkosolShop (https://shop.ekosol.com.tr) üzerinden satışa sunulmuş sanal bir kupondur, matbu, basılı bir kupon değildir.

SOLUCAN GÜBRESİ ÜRETİM EĞİTİM SEMİNERİ KATILIM KUPONU satın alan katılımcının EKOSOLSHOP (https://shop.ekosol.com.tr) üyelik hesabına kupon bedeli tutarında EKOSOLSHOP HEDİYE ÇEKİ tanımlanacaktır.

SOLUCAN GÜBRESİ ÜRETİM EĞİTİM SEMİNERİ KATILIM KUPONU satın  alan katılımcının hesabına tanımlanan EKOSOLSHOP HEDİYE ÇEKİ online olarak EkosolShop (https://shop.ekosol.com.tr) adresinden yapılacak alışverişlerde ve Ekosol Tarım ve Hayvancılık A.Ş. Manisa Fabrikasından yapılacak alışverişlerde İNDİRİM olarak kullanılabilir.

EkosolShop (https://shop.ekosol.com.tr) adresinden seçilen ürün(ler) tamamen veya kısmen EKOSOLSHOP HEDİYE ÇEKİ ile ödenebilir. Online olarak veya Ekosol Tarım Fabrika satış mağazasından yapılan alışveriş toplamı EKOSOLSHOP HEDİYE ÇEKİ tutarından yüksek ise, satın almayı geçekleştirmek için ek bir ödeme seçeneği kullanılmalıdır.

EKOSOLSHOP HEDİYE ÇEKİ sadece EKOSOLFARM markalı ürünlerde geçerlidir.

2. Geçerlilik
Her bir SOLUCAN GÜBRESİ ÜRETİM EĞİTİM SEMİNERİ KATILIM KUPONU satın alındıktan sonra düzenlenecek ilk seminerde geçerlidir.

Seminer görevlileri SOLUCAN GÜBRESİ ÜRETİM EĞİTİM SEMİNERİ KATILIM KUPONU satın alan üyeleri Seminer tarihinden önce arayarak katılım saati konusunda bilgilendirme yapacaklardır.

Satın alınan SOLUCAN GÜBRESİ ÜRETİM EĞİTİM SEMİNERİ KATILIM KUPONU ile, düzenlenecek ilk seminer tarihinde önceden mazeret bildirilerek katılım sağlanamaması durumunda, sonraki tarihlerde Ekosol Tarım ve Hayvancılık A.Ş. web sayfalarından tarihleri duyurulacak diğer 2 seminer tarihinde önceden bildirim yapmak suretiyle katılım sağlanabilir.

SOLUCAN GÜBRESİ ÜRETİM EĞİTİM SEMİNERİ KATILIM KUPONU ile düzenlenecek ilk seminer tarihinde ve sonraki 2 seminer tarihinde de katılım sağlanamaması durumunda SOLUCAN GÜBRESİ ÜRETİM EĞİTİM SEMİNERİ KATILIM KUPONU geçerliliğini yitirecektir.

SOLUCAN GÜBRESİ ÜRETİM EĞİTİM SEMİNERİ KATILIM KUPONU satın alan EkosolShop üyesinin üyelik hesabına SOLUCAN GÜBRESİ ÜRETİM EĞİTİM SEMİNERİ KATILIM KUPONU bedeli değerinde tanımlanacak EKOSOLSHOP HEDİYE ÇEKİ seminerin düzenlendiği günden sonraki İLK MESAİ GÜNÜ MESAİ SAATİ BİTİMİNE KADAR geçerlidir.

Geçerlilik süresinin bitiminde EKOSOLSHOP HEDİYE ÇEKİ  alışverişlerde İNDİRİM olarak kullanılamaz, yeniden etkinleştirilemez veya kullanılmayan bakiye geri ödenemez.

SOLUCAN GÜBRESİ ÜRETİM EĞİTİM SEMİNERİ KATILIM KUPONU ile kazanılan indirim EkosolShop (https://shop.ekosol.com.tr) adresi üzerinden Alışveriş Sepetinde sadece 1 KEZ kullanılabilir.

Tanımlanan hesaba ait EkosolShop Üyesi SOLUCAN GÜBRESİ ÜRETİM EĞİTİM SEMİNERİ KATILIM KUPONU EkosolShop Üyelik ekranından HEDİYE KUPONLARIM bölümünden takip edebilir. Son kullanım tarihini inceleyebilir.

3. İadeler
SOLUCAN GÜBRESİ ÜRETİM EĞİTİM SEMİNERİ KATILIM KUPONU devir edilemez, iade edilemez.

SOLUCAN GÜBRESİ ÜRETİM EĞİTİM SEMİNERİ KATILIM KUPONU nakit ile değiştirilemez.

4. Gizlilik Politikası
Ekosol Tarım ve Hayvancılık San. Tic. A.Ş. ‘ye vermiş olduğunuz tüm kişisel bilgilerden sorumlu taraftır. Bu nedenle Ekosol Tarım ve Hayvancılık San. Tic. A.Ş.’in, kişisel verilerinizin nasıl işleneceğini ve korunacağını içeren bir Gizlilik Politikası mevcuttur. Gizlilik Politikasının tam metnini burada bulabilirsiniz.

5. Müşteri Hizmetleri
İrtibat Bilgileri: Ekosol Tarım ve Hayvancılık San. Tic. A.Ş.
Eposta: info@ekosol.com.tr
Telefon: +90236 606 06 10

Solucan Gübresi  ve Fiyatları için Tıklayınız.

Soluca Gübresi Satış EkosolShop

Solucan Gübresi Hakkında Tüm Sorular
Kırmızı Kaliforniya Solucanı / Eisenia Foetida
Solucan Gübresi Satışı
EkosolFarm Ürünler
Solucan Gübresi Üretim Ünitesi
Belgelerimiz

Scroll to Top
WhatsApp WhatsApp